Generalny wykonawca Karuzela Park w Biskupcu wybrany

Karuzela Park w Biskupcu - wizualizacja.

Inwestor Karuzela Parku w Biskupcu –  firma Farris Investment –  podpisał kontrakt na budowę obiektu z firmą Mirbud S.A. Galeria, którą komercjalizuje firma Retail Concept, ma już wynajęte ponad 85 procent powierzchni handlowo-usługowej. Jej otwarcie planowane jest na II kwartał 2012 roku.

Karuzela Park w Biskupcu to 13 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na powierzchni 3,4 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 120 miejsc parkingowych. Głównymi najemcami Karuzela Parku są: operator spożywczy Polomarket z 890 mkw. powierzchni, drogeria Rossmann o powierzchni 360 mkw. oraz sklepy  z odzieżą i obuwiem: Pepco – 305 mkw., Boti – 170 mkw., Ray Obuwie – 120 mkw.

Retail Concept to firma specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów

Inwestor otrzymał już prawomocne pozwolenie na budowę. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na II kwartał 2012 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.