Gemini Park Tarnów wynajęty w 90 proc.

Na miesiąc przed otwarciem, Gemini Park Tarnów jest wynajęte w blisko 90 proc. - informuje BOIG Property Consulting, agent wynajmujący powierzchnię w tej galerii.

- Oficjalne otwarcie centrum handlowego Gemini Park Tarnów zaplanowane zostało na 25 sierpnia 2010 r. Od początku tego roku BOIG Property Consulting wynajął już około 9,8 tys. mkw. powierzchni. Cieszę się, że w przededniu otwarcia coraz więcej najemców decyduje się na podpisywanie z nami umów – mówi Ewa Ściubidło, Commercial Manager z firmy BOIG Property Consulting, która odpowiada za komercjalizację galerii handlowej Gemini Park Tarnów.

Do osiągnięcie tego pułapu wynajmu tej galerii handlowej przyczyniło się podpisanie trzech umów. Wśród najemców centrum znajdzie się sklep Fauna Zoo. Na 258 mkw. powierzchni prowadzony będzie sklep zoologiczny oraz wędkarski. Fauna Zoo przyciągnie do obiektu właścicieli domowych czworonogów oraz hobbystów.

W Gemini Park Tarnów nie zabraknie także popularnej wśród smakoszy winoteki. Sklep Vinoteka Vinners.pl zajmie 24 mkw. powierzchni.

Firma Sonic spółka cywilna wynajęła 20 mkw. na butik pod nazwą Sonic. Będzie w nim oferowała sztuczna biżuterię, ozdoby do włosów, bielizny marek Livia Corsetti Fashion, zestawów upominkowych itp.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Gemini Park Tarnów nastąpiło 22 października 2008 roku. Inwestorem tego centrum handlowego jest Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Wartość inwestycji wynosi około 500 mln zł. Finansowanie pochodzi głównie z kredytów bankowych udzielonych przez PKO BP.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt liczący 80 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 41 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w północnej części Tarnowa, w bezpośrednim sąsiedztwie gęsto zaludnionych osiedli mieszkaniowych. W odległości do 10 min. od obiektu mieszka 72 tys. Tarnowian (miasto liczy 116 tys. mieszkańców). W odległości do 30 min. od obiektu zamieszkuje ponad 291 tys. mieszkańców Tarnowa i okolic. Kolejną zaletą tej lokalizacji jest położona niedaleko obiektu obwodnica prowadząca na wschód do Rzeszowa, a na północ do Kielc przez niedaleką Dąbrowę Tarnowską.

W Centrum Handlowym Gemini Park znajdą się trzy wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama i Media Markt oraz blisko sto sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych.

Deweloper angażuje się w życie społeczne Tarnowa. Współpracuje m.in. ze Stowarzyszeniem U Siemachy przy realizacji ośrodka opiekuńczego dla dzieci.

Źródło: BOIG

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.