Galeria Venus w Świdniku otwarta

Galeria Venus w Świdniku.

31 marca w Świdniku, otwarto powiększoną Galerię Venus. Tego dnia centrum odwiedziło kilkanaście tysięcy osób.Inwestorem obiektu jest firma Konsorcjum Sp. z o.o., a generalnym wykonawcą projektu rozbudowy centrum – HENPOL Sp. z o.o. Szacowany koszt inwestycji to około 20 mln złotych.

W Galerii Venus, na powierzchni około 10 tys. mkw. działa obecnie blisko 100 sklepów i punktów usługowych. Wśród nowych marek znajdują się brandy grupy LPP (House, Cropp), Reserved, Textil Market czy CCC i Deichmann. Zakupy spożywcze Klienci mogą zrobić w Stokrotce, do ich dyspozycji są również drogerie: Astor i Rossmann; salon optyczny OCZKO i salon fryzjerski Akademia Wizerunku L’oreal. Ofertę Galerii Venus wzbogaca także salon z elektroniką – RTV Euro AGD. Ostatni poziom galerii zajmuje Miejski Ośrodek Kultury. Przy centrum znajduje się parking na 200 miejsc.

Przy podejmowaniu decyzji o podpisaniu umowy kierowaliśmy się potencjałem miasta, nasyceniem lokalnego rynku i wskaźnikami funkcjonowania obiektu.Duże zainteresowanie Galerią Venus od samego momentu otwarcia pokazuje, że była to słuszna decyzja - mówi Daniel Paradowski prowadzący sklep Reserved.

Inwestorem obiektu jest firma Konsorcjum Sp. z o.o., a generalnym wykonawcą projektu rozbudowy centrum – HENPOL Sp. z o.o. Szacowany koszt inwestycji to około 20 mln złotych.Wyłącznym agentem komercjalizującym rozbudowywaną Galerię Venus w Świdniku jest firma Retail Concept. Agencja jest także odpowiedzialna za rekomercjalizację dotąd istniejącej części obiektu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.