Galeria Starówka – otwarcie pod koniec marca br.

Galeria Starówka w Stargardzie Szczecińskim.

29 marca br. w Stargardzie Szczecińskim zostanie otwarta galeria handlowa Starówka. Oferta galerii to ponad 50 butików, z których część pojawi się po raz pierwszy w tym mieście. Inwestorem i generalnym wykonawcą projektu Galerii Starówka jest F.B.H.U. Modehpolmo.

Koncepcja zabudowy kompleksu Starówki powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rewitalizacji jednego z kwartałów staromiejskich Stargardu Szczecińskiego. Inwestycja ta ma za zadanie zapoczątkować proces odbudowy krajobrazu Starego Miasta.

Obecność w ramach jednego kompleksu zabudowy mieszkalnej i handlowo-usługowej przyczynić się ma do ożywienia tej części miasta i stworzenia nowego „centrum miasta”. To zadanie spełniać będzie przede wszystkim część handlowa kompleksu, która powstaje jako odtworzenie pierwotnej przedwojennej zabudowy z lokalami handlowymi w parterze budynków i mieszkaniami usytuowanymi powyżej nich.

Galeria Handlowa Starówka będzie mieścić kilkadziesiąt lokali usługowo-handlowych o powierzchni ponad 10 tyś.mkw. oraz parking podziemny na ok. 214 miejsc. Do grona najemców galerii należą takie marki jak : H&M, Empik, Orsay, Camaieu, Giacomo Conti, 50 Style, Top Secret, Deichmann, Cotton Club,Cukiernia Czekoladowa Sowa, Drogeria Natura, Vision Express, Fitness 4 You, Zig-Zag bawialnia dla dzieci oraz sklep Netto.

Inwestorem i generalnym wykonawcą projektu Galerii Starówka jest F.B.H.U. Modehpolmo.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.