Galeria Rydułtowy - aktualny stan realizacji projektu

Galeria Rydułtowy.

Fenix-Invest Sp. z o.o.wchodząca w skład Grupy Kapitałowej DL Invest Group dokonała komercjalizacji dwóch działek o powierzchni 2 ha. Spółka Fenix Invest jako Generalny Wykonawca rozpoczął w sierpniu budowę obiektu handlowo-usługowego o powierzchni 3618 mkw. w Rydułtowach przy ul. Raciborskiej w bezpośrednim sąsiedztwie powstającego Kauflanda realizowanego na gruncie skomercjalizowanym przez Fenix–Invest Sp. Z o.o.

- W chwili obecnej zakończyliśmy etap robót ziemnych , wszystko idzie zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Mamy skomercjalizowany już cały obiekt , najemcami w Galerii Rydułtowy m.in. będą takie marki jak: Rossmann, Deichmann, Pepco, Textil Market, Apteka z Optykiem Lykos Farm, oraz ostatnia sfinalizowana umowa z  marką JYSK, który będzie największym Najemcom Galerii Rydułtowy, o powierzchni 1100 mkw. Jesteśmy również na ukończeniu rozmów z dużą siecią paliw , która wybuduje Stacje Paliw przy Galerii Rydułtowy.- powiedział Tomasz Rąba Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Grupy Kapitałowej DL Invest Group.

Retail Park zlokalizowany w Rydułtowach przy trasie wojewódzkiej Racibórz-Rybnik o powierzchni użytkowej 3618 mkw. w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Kaufland o powierzchni 3300 mkw. Park Handlowy będzie posiadać 211 własnych miejsc parkingowych. Otwarcie Galerii Rydułtowy nastąpi na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2012 roku

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.