Galeria Pomorska z nowym parkingiem i wejściem

Nowy parking w Galerii Pomorskiej

Nowy parking oraz wejście do Galerii Pomorskiej, które zostały oddane do użytku klientów na początku grudnia, powstały w ramach wstępnej fazy prac związanych z rozbudową Galerii realizowaną przez generalnego wykonawcę projektu - firmę Budimex.

Nowy parking na 150 miejsc parkingowych, który będzie używany przede wszystkim przez klientów hipermarketu Carrefour, był kluczowym elementem poprzedzającym budowę wielopoziomowego parkingu oraz nowej części Galerii Pomorskiej.

Teresa Kudrycka, dyrektor Galerii Pomorskiej tak skomentowała zakończenie wstępnego etapu rozbudowy: nowy parking i wejście umożliwiają naszym klientom łatwy i bezpośredni dostęp do pasażu Galerii a także stwarzają dodatkowe miejsca parkingowe, które będą bardzo istotne w trakcie budowy nowej części Galerii. W fazie głównych prac budowlanych nasze centrum będzie niezmiennie oferować klientom ponad 850 miejsc parkingowych.

Rozpoczęcie budowy nowego wielopoziomowego parkingu, który powstanie we frontowej części Galerii Pomorskiej, przewidziane jest na styczeń przyszłego roku a jego ukończenie nastąpi pod koniec lata 2014. Wtedy natomiast ruszy budowa nowej części centrum handlowego, która, zgodnie z planem, ma zostać oddana do użytku klientów późnym latem 2015 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.