Galeria Katowicka skomercjalizowana w ponad 60 proc.

Galeria Katowicka - wizualizacja.

Neinver Polska podpisał 21 nowych umów najmu powierzchni handlowej w Galerii Katowickiej w ostatnich dwóch miesiącach. W powstającej galerii, która od 2013 roku będzie funkcjonowała w ramach nowoczesnego kompleksu komunikacyjno - handlowo - biznesowego, skomercjalizowano już większość dostępnej powierzchni.

Dwa lokale w różnych lokalizacjach Galerii Katowickiej zajmą kawiarnie Starbucks. Kolejna, trzecia kawiarnia tej sieci ma funkcjonować w hali dworca kolejowego, który będzie stanowił część wielofunkcyjnego obiektu budowanego przez Neinver Polska i PKP S.A.

- Galeria Katowicka to największa spośród realizowanych aktualnie inwestycji w naszym portfolio.Jej otwarcie planujemy na 2013 rok, tymczasem skomercjalizowaliśmy już blisko dwie trzecie dostępnej powierzchni handlowej, co świadczy o ogromnym potencjale i atrakcyjności tej inwestycji – powiedziała Agata Brzezińska, Dyrektor ds. Najmu Neinver Polska.

Wśród najemców Galerii Katowickiej znajdą się również salon Tchibo z kawą oraz akcesoriami  dla domu, dwie księgarnie Matras, biuro podróży TUI, a także salon 4F oferujący odzież sportową i sprzęt kempingowy. Do dyspozycji klientów Galerii Katowickiej, powstającej w centrum miasta, oddane zostaną również restauracje Subway,  KFC i Burger King, sklepy Hubiz i 1 Minute, jak również salony prasowe Relay i Kolporter.

W Katowicach, obok galerii handlowej i dworca kolejowego, powstanie również podziemny dworzec autobusowy oraz sieć infrastruktury drogowej, która połączy nowe centrum miasta z przylegającymi ulicami. W ramach projektu powstanie łącznie niemal 200 000 metrów kwadratowych nowej powierzchni użytkowej, z czego 53 000 to powierzchnia handlowa. W nowym obiekcie powstanie ponad 250 punktów handlowych i usługowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.