Galeria Echo zwycięża na targach MAPIC i pozyskuje kolejnego najemcę

Galeria Echo, Kielce. Fot.Jarosław Matla

17 listopada br. Galeria Echo w Kielcach zdobyła nagrodę w prestiżowym konkursie MAPIC Awards, największym w Europie targom nieruchomości komercyjnych we francuskim Cannes oraz podpisała umowę najmu z perfumerią Sephora.

Salon perfumeryjny o powierzchni całkowitej wynoszącej 350 mkw., mieszczący się na parterze centrum handlowego, jest 88. lokalizacją Sephora w Polsce.

Galeria Echo to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w Polsce pod względem ilości sklepów i punktów usługowych. Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 159 000 mkw., z czego 70 000 mkw. to powierzchnia wynajmowalna. Do dyspozycji klientów jest 2 300 miejsc parkingowych.

17 listopada br. Obiekt został nagrodzony na targach MAPIC awards. Centrum handlowe zrealizowane przez Echo Investment zwyciężyło w kategorii „Best enlarged retail development". Na tegoroczny konkurs MAPIC AWARDS zgłoszonych zostało kilkadziesiąt projektów. Głosy na Galerię Echo oddali członkowie międzynarodowego jury oraz uczestnicy targów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

+nq+