Futura Park Kraków zgodnie z planem 19 października

Futura Park Kraków

Trwają ostatnie prace wykończeniowe na terenie Futura Park Kraków – pierwszego w Polsce obiektu,który połączy park handlowy z centrum outlet Factory. Pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy w Futura Park Kraków już 19 października.

Aktualnie toczą się prace wykończeniowe w budynku i na parkingu, a także na drogach dojazdowych i wewnętrznych. Równolegle trwają prace nad aranżacją wnętrz poszczególnych sklepów, które w najbliższych tygodniach zostaną w pełni wyposażone i zaopatrzone. Od kilku tygodni trwają testy systemów i instalacji wewnątrz budynku, które zapewnią najemcom oraz klientom bezpieczeństwo i wygodę.

- Kolejnym krokiem będą ostateczne przygotowania przed otwarciem, czyli montaż wystroju powierzchni wspólnych i systemu identyfikacji wizualnej. W najbliższym czasie powstaną też punkty informacyjne,które ułatwią klientom poruszane się po największym centrum typu outlet w Małopolsce” – powiedziała Monika Olejnik-Okuniewska, rzecznik prasowy firmy Neinver Polska.

Całkowita powierzchnia handlowa Futura Park Kraków to 44 000 mkw. (po 22 000 mkw.powierzchni parku handlowego i centrum outlet), na których połączone zostały funkcje tradycyjnego parku handlowego (zlokalizowanego na parterze) z centrum outlet  Factory (na pierwszym piętrze). Budynek jest przykładem przyjaznego środowisku obiektu handlowego, którego wysokie standardy ekologiczne zostały potwierdzone certyfikatem BREEAM (BREEnvironmental Assessment Method).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.