Futura Park Kraków w październiku

Nowa inwestycja grupy Neinver zostanie oddana do użytku w październiku 2011 roku. Futura Park Kraków składać się będzie z dwóch niezależnych części, które połączą funkcje parku handlowego z centrum outlet.

Kompleks pomieści szeroką ofertę sklepów z branż: odzieżowej, obuwniczej, drogeryjnej, wyposażenia wnętrz oraz RTV/AGD, uzupełnioną o ofertę punktów usługowych i kawiarni. Obiekt o łącznej powierzchni 44 000 mkw. będzie pierwszym w regionie Małopolski i jednocześnie największym centrum outlet w portfolio firmy Neinver Polska.

Powierzchnia handlowa parku handlowego licząca 22 000 mkw., pomieści około 120 sklepów najpopularniejszych polskich i międzynarodowych marek z cenami obniżonymi przez cały rok od 30 do 70 procent.

Factory Kraków znajdzie się na pierwszym piętrze powstającego kompleksu oferując klientom produkty takich marek, jak Tommy Hilfiger, Benetton i Cerro Torre, Franco Feruzzi, Lancerto czy Giacomo Conti. Wejścia do Factory Kraków, jak i do parku handlowego będą dostępne z poziomu parkingu liczącego 1400 miejsc.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.