Franczyza w CH – wszystko zależy od strategii

CH Galaxy, Szczecin.

Nastawienie i podejście właścicieli galerii handlowych do sieci franczyzowych może być bardzo różne. Zależy to od rodzaju standardów i generalnej strategii obecnych w danym centrum handlowym – twierdzi na łamach THE CITY Czesław Jasiewicz, dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego  Galaxy w Szczecinie.

- W obiektach zarządzanych przez Echo Investment Property Management zależy nam przede wszystkim na najemcach, z którymi jesteśmy w stanie podpisać stabilne umowy i to jest dla nas priorytetem. To z kolei możliwe jest z partnerami, którzy prowadzą atrakcyjną działalność komercyjną i mają ugruntowaną pozycję na rynku. Kwestia czy ich biznes oparty jest na franczyzie nie jest dla nas najważniejsza - informuje Czesław Jasiewicz.

- Myślę, że współpraca z najemcami, którzy działają w ramach franczyzy, nie jest czynnikiem rodzącym dodatkowe ryzyko dla właścicieli centrów handlowych. Takie zjawisko nie występuje z dość prostego powodu, jakim jest stosowanie weryfikacji wśród potencjalnych partnerów. Każdy przyszły najemca podlega standardowej procedurze weryfikacyjnej. Dla przedstawicieli biznesów opartych na franczyzie nie przewidujemy dodatkowych mechanizmów weryfikacyjnych - podsumowuje Jasiewicz.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.