Formuła 1 w Porcie Łódź

W najbliższy weekend Port Łódź zmieni się w miasteczko sportów motorowych. 31 lipca i 1 sierpnia na Patio pojawi się telebim, na którym będzie można obejrzeć transmisję kwalifikacji i wyścigu o Grand Prix Węgier na torze Hungaroring. Przez cały weekend w centrum będzie można oglądać bolid wyścigowy, sprawdzić się w roli kierowców i mechaników F1 oraz wygrać zestawy oryginalnych gadżetów F1 z podpisem Roberta Kubicy.

W sobotę i niedzielę Port Łódź wypełnią atrakcje F1. Kibice Roberta Kubicy i fani motoryzacji w każdym wieku z pewnością znajdą coś dla siebie. Na wszystkich, którzy marzą o karierze kierowcy bolidu czekać będą zawody na symulatorach: ruchomych (przy wejściu do centrum obok sklepu Leroy Merlin oraz przy Empiku) i statycznych (w strefie restauracyjnej). Najlepsi otrzymają nagrody – gadżety F1.

Przy środkowym wejściu do Portu Łódź pojawi Pit Lane Station, czyli stanowisko serwisowe Formuły 1. W strefie Lasu, przy lodziarni Grycan chętni będą mogli sprawdzić szybkość swoich reakcji w Reflex Zone.

Obok sklepu Saturn zaparkowany zostanie prawdziwy bolid F1. Natomiast obok sklepu Ikea pojawi się Podium Zwycięzców pełne gadżetów i pamiątek związanych z Formułą 1.

Inwestorem i deweloperem projektu Port Łódź jest Inter Ikea Centre Polska SA, należąca do grupy Ikea. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych.

Źródło: Port Łódź

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.