Europa Centralna otwarcie jesienią 2012 roku, obiekt skomercjalizowany w 70 proc.

Europa Centralna, Gliwice

Budowa Europy Centralnej potrwa około 13 miesięcy, otwarcie Centrum planowane jest na jesień 2012 roku. Generalnym Wykonawcą jest firma Polimex-Mostostal. Całkowita wartość inwestycji przekracza 150 mln Euro.

Europa Centralna jest w prawie 70 proc. wynajęta, a do kluczowych najemców należą m.in.: Castorama, Tesco Extra, Jula, Media Expert, Ski Team, Smyk, Solar, Promod, Reserved, H&M, KappAhl, Cubus, Lindex, Empik, CCC, Kakadu, Douglas and Super-Pharm. Za wynajem powierzchni odpowiedzialny jest zespół Helical Poland we współpracy z firmą Jones Lang La Salle.

W ostatnich dniach oferta Europy Centralnej poszerzyła się o kolejną markę z branży mody. Umowa najmu na lokal o powierzchni ok. 170 mkw. została podpisana z dynamiczną firmą odzieżową  Kooke Design.

Europa Centralna jest największym projektem firmy Helical Poland. Pierwszy etap inwestycji to 67.000 mkw.powierzchni handlowej. Centrum Handlowe powstanie na 26­hektarowej działce, przy największym skrzyżowaniu autostrad w tej części Europy. Znakomita lokalizacja - przy Węźle Sośnica łączącym autostradę A1 z A4 i drogą krajową nr 44 - oraz 4,9 miliona klientów w promieniu 60 minut jazdy sprawią, że Centrum osiągnie dominującą pozycję handlową w regionie. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.