Europa Centralna ma nowych najemców

Do grona najemców Europy Centralnej, projektu handlowego spółki deweloperskiej Helical Poland, dołączyło trzech kolejnych najemców. Umowy zostały zawarte z markami Swiss, Solar i siecią biur podróży TUI Polska.

Umowa wynajmu z marką Solar została podpisana na lokal o powierzchni 158 mkw. Solar to polska sieć sklepów z odzieżą, działająca na krajowym rynku od 1988 roku. Posiada ponad 80 sklepów i siedem outletów. Marka oferuje wysokiej jakości elegancką odzież w nowoczesnym, miejskim stylu.

TUI Travel PLC podpisała umowę wynajmu na lokal o powierzchni około 40 mkw. Sieć jest częścią jednej z największych firm turystycznych na świecie.

W Europie Centralnej pojawi się również butik Swiss, w ofercie którego znajduje się ponad 30 marek zegarków i 10 marek biżuterii.

Do głównych najemców Europy Centralnej należą już m. in.: Tesco (Extra), Castorama, Media Expert, H&M, KappAhl, Reserved, Rossmann, Kakadu i Super-Pharm.

Prace przygotowawcze na terenie inwestycyjnym i połączenia drogowe są na etapie ukończenia. Generalny wykonawca projektu zostanie wybrany na początku 2011 roku. Otwarcie centrum Europa Centralna planowane jest na 2012 rok.

Za wynajem powierzchni odpowiedzialny jest zespół Helical we współpracy z firmą King Sturge i Colliers International.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.