Dwie nowe marki odzieżowe w Galerii Sanowa w Przemyślu

Do grona międzynarodowych marek odzieżowych takich jak H&M i C&A dołączyli dwaj potentaci branży odzieżowej - marki Cubus i Takko Fashion, uzupełniając portfolio najemców odzieżowych.

Salon Cubus w Galerii Sanowa będzie mieścił się na 630 mkw. Cubus to modny sklep jednej z największych skandynawskich marek odzieżowych, posiadających w Europie 240 sklepów i zatrudniających 3500 pracowników. Asortyment sklepu skierowany jest dla całej rodziny: oferuje odzież damską, męską, ubranka dla dzieci oraz duży wybór bielizny.

Sklep Takko Fashion w Galerii Sanowa zajmie miejsce o powierzchni 480 mkw. Marka Takko Fashion wywodzi się z Niemiec i jest obecna w 1400 sklepach na terenie całej Europy. W ofercie znajdują się kolekcje damskie i męskie, jak również szeroki wybór ubrań dziecięcych. Od niemal 30 lat Takko Fashion działa jako sieć dyskontów odzieżowych, gwarantując przystępne ceny i wysoką jakość asortymentu.

Galeria Sanowa to nowoczesny obiekt, z kilkudziesięcioma najemcami, miejscami parkingowymi dla ponad 830 samochodów, o powierzchni użytkowej ok. 21 000 mkw. i całkowitej 58 000 mkw. Firmą zarządzającą obiektem jest spółka ECC Property Management, wyspecjalizowana w zarządzaniu obiektami wielkopowierzchniowymi, w tym także w konsultingu, marketingu i komercjalizacji.

Inwestorem Galerii Sanowa jest San Development sp. z o.o., spółka celowa powołana do realizacji projektu przez generalnego wykonawcę, PA Nova SA, firmę notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 roku.

Źródło: Galeria Sanowa

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.