Duże zmiany w 3 Stawach w Katowicach

W Centrum Handlowym 3 Stawy, należącym do Union Investment i zarządzanym przez Apsys, otwarto restaurację Pizza Hut Express. To część kolejnych, dużych zmian od przeprowadzonej 3 lata temu modernizacji pierwszego w Katowicach centrum handlowego.

Centrum Handlowe 3 Stawy to pierwsza w Katowicach i jedna z pierwszych otwartych w regionie galerii z kilkudziesięcioma butikami, punktami usługowymi i hipermarketem Auchan. – W 2014 roku przeprowadzona została kompleksowa modernizacja centrum handlowego. Obejmowała zmiany począwszy od elewacji a skończywszy na wystroju wnętrz. Teraz przyszedł czas na kolejne zmiany obejmujące portfolio najemców – mówi Agnieszka Nizio, dyrektor CH 3 Stawy.

Otwarcie Pizzy Hut Express wzbogaciło ofertę gastronomiczną galerii, gdzie działają m.in. restauracje z kuchnią grecką, azjatycką i polską oraz kawiarnie. Kolejne zmiany czekają klientów już wkrótce. Duży, liczący prawie 1000 mkw. salon otworzy polski producent obuwia CCC. Marka posiada ponad 300 sklepów w Polsce, a łącznie w 16 krajach Europy Środkowej blisko 900 salonów. Grupa rocznie sprzedaje prawie 40 mln par wysokiej jakości obuwia.

Niebawem ofertę handlową galerii wzbogaci również JYSK.To jedna z sieci handlowych sprzedająca artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania projektowanych według prostych i minimalistycznych cech stylu skandynawskiego. Ofertę urozmaica również niedawno otwarty salon bielizny Clodi, a po kapitalnym remoncie nowy wygląd zyskała drogeria Rossmann i salon Top Shop z produktami dla kuchni, domu i zdrowia.

Jak informuje zarządzająca 3 Stawami firma Apsys, trwają negocjacje z kolejnymi najemcami.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.