Dobry miesiąc dla Europy Centralnej

Gliwicka galeria w maju pozyskał 7 nowych najemców. Do grona firm obecnych już w Europie Centralnej dołączyły marki Silesia Jeans, Loox Optyk, Ruch, CCC, Yes, Empik i Smyk.

Silesia Jeans jest marka obecną na rynku od 1993 roku. Pod jej szyldem działa 14 sklepów na Śląsku, jeden we Wrocławiu, Poznaniu i Sopocie. Oferta obejmuje znane i modne marki, takie jak Wrangler, Levi’s, Lee, Big Star, Funk&Soul czy LTB. Umowa najmu została podpisana na lokal o powierzchni ponad 250 mkw.

Klienci udający się do Loox Galeria Optyki będą mogli skorzystać z oferty salonu optycznego o powierzchni ponad 110 mkw. w Europie Centralnej. Ruch jest liderem na polskim rynku pod względem liczby punktów sprzedaży działających pod jedna marką – ponad 7600 punktów sprzedaży detalicznej. Umowa najmu została podpisana na lokal o powierzchni około 40 mkw.

CCC jest salonem obuwniczym. Firma należy do grupy NG2. Salony CCC działają w Polsce i w Czechach. Nowy sklep zajmie powierzchnię około 515 mkw. Kolejny najemca to Yes - marka jubilerska, obecna na rynku od ponad 30 lat. Umowa najmu została podpisana na lokal o powierzchni około 60 mkw.

Empik jest jedną z największych w Polsce firm zajmujących się dystrybucją prasy, sprzedażą książek i płyt, programów oraz gier komputerowych. Umowa najmu została podpisana na lokal o powierzchni ok. 470 mkw.Smyk jest polską siecią oferującą zabawki, odzież, obuwie i inne akcesoria zarówno dla dzieci, jak i kobiet w ciąży. Smyk Megastore w gliwickiej galerii zajmie lokal o powierzchni 2320 mkw.

Europa Centralna to projekt łączący ideę galerii i parku handlowego. Prace przygotowawcze na terenie inwestycyjnym i połączenia drogowe są na etapie ukończenia. Otwarcie Etapu I planowane jest na jesień 2012 rok. Do najemców Europy Centralnej należą m. in.: Castorama, Tesco Extra, Media Expert, RTV Euro AGD, Kakadu, Super-Pharm, Smyk, Reserved, H&M, Kappahl, Cubus, Lindex, Empik i Wojas. Za wynajem powierzchni odpowiedzialny jest zespół Helical Poland we współpracy z firmą King Sturge i Colliers International.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.