Deichmann w Parku Turawa w Opolu

Turawa Park w Opolu - wizualizacja

Nowym najemcą Parku Turawa w Opolu został jeden z największych w Europie detalistów obuwia i akcesoriów obuwniczych, firma Deichmann.

Firma powstała w 1913 roku w Niemczech i jest obecna na rynku polskim od 1997, gdzie posiada ponad 170 sklepów i zatrudnia ponad 1 400 osób. Oferta sieci skierowana jest do całej rodziny. Umowa najmu została podpisana lokal o powierzchni ponad 400 mkw.

Projekt Turawa Park, finansowany przez Standard Life Investements jest obecnie w trakcie budowy. Otwarcie planowane jest na wiosnę 2011 roku. Całkowita powierzchnia to ok. 40 000 mkw. Na terenie obiektu znajdzie się ok. 80 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych. Dodatkowo, inwestor sfinansował budowę połączenia z obwodnicą, które umożliwi szybkie i sprawne dotarcie do centrum Opola.

Całkowita wartość inwestycji jest szacowana na około 75 milionów euro. Kluczowi najemcy Turawa Park to m.in.: Carrefour, Praktiker, Super-Pharm, Rossmann, Sephora i CCC. Leasingiem zajmuje się zespól Helical Poland, który działa we współpracy z Colliers International i Mallson.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.