Czerwona Torebka otwiera kolejne Warzywniki i szuka franczyzobiorców

Sklep Warzywnik

Czerwona Torebka S.A. kontynuuje rozwój ogólnopolskiej sieci sklepów owocowo-warzywnych Warzywnik. W marcu i kwietniu do sieci dołączyły placówki w Lwówku Śląskim, Zgorzelcu i Czerwonaku. Niebawem zostanie otwarty także sklep w Bydgoszczy.

Łącznie ze sklepami, które funkcjonują już w Poznaniu, Wałczu oraz Lubaniu na terenie kraju działa sześć Warzywników. Sieć zadebiutowała na rynku w listopadzie 2012 r. Wszystkie sklepy mają powierzchnię 60 mkw. i mieszczą się w pasażach Czerwona Torebka. Do końca 2013 r. spółka planuje zarządzać siecią 40 Warzywników, zlokalizowanych na terenie całej Polski.
- Franczyzobiorcom zapewniamy wsparcie w zakresie know-how i marketingu, co znacznie ułatwia prowadzenie sklepu. Na rozpoczęcie działalności franczyzobiorca powinien założyć około 30 tys. zł. W tej kwocie zawiera się zatowarowanie sklepu, zakup kasy fiskalnej i zatrudnienie pracownika – mówi Paweł Ciszek, Dyrektor Departamentu Operacyjnego spółki czerwona Torebka.
Warzywnik to projekt spółki Czerwona Torebka. Asortyment dostępny w sklepach to świeże owoce i warzywa, mrożonki, surówki, susze z owoców, bakalie, weki, produkty ekologiczne oraz zioła i przyprawy, a także świeżo wyciskane soki z owoców cytrusowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.