Centrum handlowe FamilyPoint w Ełku z pozwoleniem na budowę

Wizualizacja FamilyPoint w Ełku

Centrum Handlowe FamilyPoint w Ełku ma już prawomocne pozwolenie na budowę. Trwają ostatnie negocjacje z generalnym wykonawcą obiektu. Budowa rozpocznie się we wrześniu, a poziom komercjalizacji galerii sięgnął już 75 proc.

Wśród najemców FamilyPoint znajdą się sklepy takich marek jak Avans, Marcpol, CCC, Deichmann, Takko Fashion oraz Kolporter. Trwają rozmowy z kolejnymi operatorami m.in. sklepami odzieżowymi, sportowymi i obuwniczymi, drogerią, apteką, księgarnią oraz punktami usługowymi. Zakupy w Centrum handlowym ma zostać otwarte w I kwartale 2014 r. Obiekt o powierzchni najmu 6,2 tys. mkw. powstaje w północnej części miasta, przy ulicy Kajki, bezpośrednio obok zjazdu z nowo wybudowanej obwodnicy miasta. Klienci będą mogli zaparkować swoje samochody, na jednym ze 185 miejsc postojowych zlokalizowanych przed wejściem do budynku.

Koncepcja projektów FamilyPoint jest ukierunkowana na wygodne zakupy. To wspólne przedsięwzięcie firm Tradeland Development i Eyemaxx. Pierwsza to wiedeńsko - warszawska firma deweloperska, która koncentruje się na realizowaniu inwestycji na rynku centrów handlowych i zamierza w ciągu najbliższych kilku lat wybudować kilka parków i centrów handlowych  w całej Polsce pod szyldem FamilyPoint. Eyemaxx to międzynarodowa firma deweloperska z siedzibą w Wiedniu, notowana na giełdzie we Frankfurcie. Na polskim rynku jest obecna od 2010 r. Swój pierwszy Park Handlowy My Box w Oławie otworzy we wrześniu 2013 r.

Centrum handlowe FamilyPoint w Ełku z pozwoleniem na budowę

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.