CH King Cross Marcelin zdobyło nowych najemców

Do grona najemców Centrum Handlowego King Cross Marcelin w Poznaniu dołączyła marka Lavard, która oferuje szeroki asortyment odzieży męskiej. Klienci Centrum mają także możliwość zrobienia zakupów w sklepie Benettona, marki modowa obecnej w 120 krajach na całym świecie.

- Istniejące centra handlowe o ugruntowanej pozycji na rynku, z rozbudowaną ofertą skierowaną do szerokiego grona odbiorców to najczęściej wymieniane projekty w planach rozwojowych polskich i międzynarodowych najemców. Stabilna liczba klientów ułatwia zainteresowanym oszacowanie przyszłych obrotów, co znacząco ogranicza ryzyko inwestycyjne związane z nowym otwarciami - mówi Adam Kłos z działu powierzchni handlowych Jones Lang LaSalle, firmy doradczej odpowiedzialnej za rekomercjalizację CH King Cross Marcelin w Poznaniu.

King Cross Marcelin to centrum handlowe o powierzchni ok. 46 000 mkw. z ofertą spożywczą, modową, obuwniczą, usługową, multimedialną, elektroniczną i gastronomiczną. Łącznie w projekcie znajdują się 122 punkty handlowo-usługowe.

Do kluczowych najemców należą m.in.: hipermarket Real, Media Markt, Empik, H&M, Reserved, Charles Voegele, New Yorker, Smyk, Humanic, Carry. Zmotoryzowani klienci centrum mają do dyspozycji ok. 2000 miejsc parkingowych.

Źródło: JLLS

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.