CBRE Global Investors uruchamia program franczyzowy dla CH Ogrody

CH Ogrody, Elbląg.

CBRE Global Investors, właściciel CH Ogrody w Elblągu, w ramach utworzonego dla obiektu programu franczyzowego „Rozkwitaj w Ogrodach” zamierza wspierać lokalnych przedsiębiorców. Program adresowany jest do potencjalnych najemców centrum zainteresowanych otwarciem sklepów partnerskich wiodących najemców sieciowych. Rozpoczęcie prac przy rozbudowie centrum zaplanowano na III kw. 2012 roku.

– Podczas naszych rozmów z markami sieciowymi zainteresowanymi obecnością w rozbudowywanych Ogrodach część z nich sygnalizuje chęć otwarcia lokalu w systemie franczyzowym. Wiele z tych firm nie ma jednak bezpośrednich kontaktów z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy zgłaszają się do nas z chęcią wynajęcia lokalu pod szyldem znanej marki. Celem naszego programu jest po pierwsze ułatwienie kontaktów franczyzodawców z franczyzobiorcami, a po drugie udzielenie wsparcia chcącym otworzyć w Ogrodach salony partnerskie - mówi Marcin Skowroński, Asset Manager z CBRE Global Investors.

Program „Rozkwitaj w Ogrodach” jest skierowany do przedsiębiorców z województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Inwestor zamierza w sposób zintegrowany wykorzystywać różnorodne narzędzia promocji i docierania z programem zarówno do potencjalnych franczyzobiorców, jak i międzynarodowych oraz ogólnopolskich sieci handlowych. Zaplanowano m.in. spotkania w Elblągu i innych miastach, szeroką kampanię promocyjną i informacyjną czy pomoc w promocji marki na terenie Elbląga. W program zaangażowane są wszystkie strony projektu rozbudowy centrum: właściciel, a także firma odpowiedzialna za realizację i komercjalizację obiektu – Acteeum Central Europe.

Nowe Ogrody otwarte zostaną w II kwartale 2014 roku. Po zakończeniu inwestycji wartej 55 mln euro powstanie ponad dwukrotnie większe nowoczesne centrum mające charakter regionalny, o powierzchni najmu 43 500 mkw. z funkcjami usługowymi i rozrywkowymi.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.