C.H. Forum tworzy dział leasingu

Centrum handlowe Forum w Gliwicach stworzyło Dział Wynajmu, którego zadaniem jest rekomercjalizacja obiektu. Leasing Managerem została Marta Radomska.

Marta Radomska ma ponad 8-letnie doświadczenie w dziedzinie wynajmu i zarządzania nieruchomościami, a ostatnio pracowała jako Commercial Manager w firmie BOIG, gdzie odpowiadała za wynajem powierzchni handlowych w takich obiektach, jak: Focus Park Gliwice, Rybnik, Bydgoszcz, Zielona Góra, Piotrków Trybunalski,
Piła, Galeria Piastów w Legnicy, Galeria Cuprum w Lubinie, Gemini Park Bielsko Biała. Marta Radomska ukończyła Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Do nowego działu, jako Leasing & Marketing Specialist, dołączyła również Grażyna Morawiec-Jóźwicka, związana z C.H. Forum od początku inwestycji. Do tej pory pełniła obowiązki asystentki dyrektora centrum. Wcześniej pracowała też przez 6 lat w spółce Apsys, gdzie m.in. była specjalistą ds. zarządzania nieruchomościami.

Grażyna Morawiec-Jóźwicka jest tłumaczem przysięgłym języka francuskiego. W najbliższym czasie planowane jest powiększenie nowego działu o jeszcze jedną osobę.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.