C&A wynajęła w Gemini Park Tarnów blisko 2 tys. mkw. powierzchni

Im bliżej otwarcia centrum handlowego Gemini Park Tarnów, tym szybciej zapełnia się powierzchnia w obiekcie. BOIG Property Consulting, spółka odpowiedzialna za wynajem obiektu, podpisała właśnie umowę najmu z odzieżowym potentatem siecią C&A. Dla potrzeb swojego sklepu firma wynajęła 1989 mkw. powierzchni.

– Sieć C&A to jedna z najpopularniejszych marek sprzedających modę. Dzięki temu najemcy w istotny sposób został wzmocniony sektor mody w Gemini Park Tarnów. Sklepy C&A cieszą się wielkim powodzeniem i przyciągają klientów szeroką ofertą odzieży, obuwia i dodatków dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Przystępne ceny i ciekawy design czynią tą markę bardzo atrakcyjną dla klientów. Sklep C&A w Gemini Park Tarnów jest największym sklepem odzieżowym w Tarnowie – mówi Ewa Ściubidło, Commercial Manager z firmy BOIG Property Consulting, która odpowiada za komercjalizację galerii handlowej Gemini Park Tarnów.

Sieć C&A to międzynarodowa firma odzieżowa pochodząca ze Szwajcarii. Należy do holdingu COFRA. Litery w nazwie firmy pochodzą od imion braci Brenninkmeijer - Clemens i August. W 1841 r. wyemigrowali z Niemiec i w holenderskim mieście Sneek założyli firmę odzieżową C&A. Marka obecna jest dziś w Austrii, Belgii, Brazylii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Meksyku, Niemczech, na Węgrzech, w Portugalii, Rosji, Szwajcarii i w Polsce.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Gemini Park Tarnów nastąpiło 22 października 2008 roku. Inwestorem tego centrum handlowego jest Gemini Jasna Park sp. z o.o. Wartość inwestycji wynosi około 500 mln zł. Finansowanie pochodzi głównie z kredytów bankowych udzielonych przez PKO BP. Otwarcie obiektu planowane jest na 25 sierpnia 2010 roku.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt liczący 80 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 41 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w północnej części Tarnowa, w bezpośrednim sąsiedztwie gęsto zaludnionych osiedli mieszkaniowych. W odległości do 10 minut od obiektu mieszka 72 tys. tarnowian (miasto liczy 116 tys. mieszkańców). W odległości do 30 minut od obiektu zamieszkuje ponad 291 tys. mieszkańców Tarnowa i okolic.

Zaletą tej lokalizacji jest położona niedaleko obiektu obwodnica prowadząca na wschód do Rzeszowa, a na północ do Kielc przez niedaleką Dąbrowę Tarnowską. Daje to olbrzymi potencjał oddziaływania na mieszkańców Tarnowa i okolic. Przy takim położeniu Gemini Park Tarnów nie narzeka na brak zainteresowania najemców.

Głównymi najemcami obiektu są: Tesco - 10 tys. mkw., Castorama - 7,8 tys. mkw., Media Markt - 4,5 tys. mkw., C&A - 1989 mkw., Jysk - 1,3 tys. mkw., Martes Sport - 963 mkw., Reserved - 733 mkw., KappAhl - 722 mkw., Empik - 574 mkw., Smyk - 503,04 mkw., Reichmann - 400 mkw., Rosmann - 330 mkw., Drogeria Natura - 335 mkw., Douglas - 265 mkw., Top Secret&Friends - 246 mkw., Mouse - 219 mkw., Cropp - 217 mkw., Home & You 212 mkw., KFC - 140 mkw., Solar - 136 mkw., Big Star - 128 mkw.

W Centrum Handlowym Gemini Park znajdą się trzy wielkopowierzchniowe markety wspomniane już: Tesco, Castorama i Media Markt oraz blisko sto sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Agentem wynajmującym powierzchnię jest BOIG Property Consulting.

Źródło: BOIG

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.