Budowa Factory Warszawa Annopol rozpocznie się jesienią br.

Factory Warszawa Annopol.

Neinver planuje rozpoczęcie budowy outletu Factory Warszawa Annopol jesienią br. Nowe centrum handlowe otrzymało już certyfikat BREEAM.

Factory Warszawa Annopol będzie największym centrum outlet w Warszawie i pierwszym na prawym brzegu Wisły. Łączna powierzchnia centrum wyniesie 19 700 mkw. i powstaną na niej 122 salony polskich i międzynarodowych marek. Jeszcze przed rozpoczęciem budowy, projekt otrzymał certyfikat BREEAM świadczący o ekologicznym i przyjaznym dla środowiska charakterze budynku.

Outlet powstanie w dzielnicy Białołęka, na działce między ulicami Annopol, Toruńską i Białołęcką, 15 minut jazdy samochodem z centrum miasta. Wśród najemców nowego centrum znajdą się m.in. Bytom, Ecco, Kazar, Lee/ Wrangler, Levi’s, Nike, Reebok, Vero Moda, Wittchen czy Big Star. Otwarcie Factory Warszawa Annopol planowane jest na rok 2012. W procesie certyfikacji BREEAM Neinver współpracował z międzynarodową firmą Waterman International, a autorem projektu architektonicznego Factory Warszawa Annopol jest pracownia APA Wojciechowski.

Spółka Neinver jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Działalność firmy obejmuje komercjalizację, zarządzanie i marketing centrów outlet, centrów i parków handlowych, a także parków biurowych i magazynowych. Neinver działa na polskim rynku od 2000 roku. Firma wprowadziła do Polski koncepcję centrum outlet, otwierając w 2002 Factory Warszawa.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.