BOIG pozyskał kolejnych najemców do Gemini Parku

Do centrum handlowego Gemini Park Tarnów weszły dwie marki: Smyk i Empik. Takich najemców pozyskała dla obiektu spółka BOIG Property Consulting, która jest odpowiedzialna za jego wynajem.

Dla potrzeb sklepu Smyk wynajęte zostało 503,4 mkw. natomiast salon Empikuznajdzie się na 574 mkw. powierzchni. - Podpisanie umów ze Smykiem i Empikiem jest bardzo dużym sukcesem centrum handlowego Gemini Park Tarnów. Marki te wchodzą tylko do najlepszych obiektów i są bardzo wymagającym najemcą. Dlatego cieszę się, że warunki oferowane przez Gemini Park Tarnów zostały przez nie docenione. Obecność obu tych sklepów w znaczący sposób zwiększa atrakcyjność oddziaływania centrum handlowego Gemini Park Tarnów – mówi Ewa Ściubidło, Commercial Manager z firmy BOIG Property Consulting, która odpowiada za komercjalizację galerii handlowej Gemini Park Tarnów.

Historia Smyka sięga 1952 roku, gdy w Warszawie uruchomiony został dom towarowy z odzieżą i zabawkami dla dzieci „Smyk”. Obecnie spółka Smyk należy do giełdowej spółki Empik Media&Fashion. W Polsce i za granicą działają 73 salony tej marki.

Empik jest jedną z największych w Polsce firm zajmujących się dystrybucją: prasy, sprzedażą książek, płyt, programów komputerowych, gier itp. Prowadzi w Polsce 148 salonów multimedialnych Empik.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Gemini Park Tarnów nastąpiło 22 października 2008 roku. Inwestorem tego centrum handlowego jest Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Wartość inwestycji wynosi około 500 mln zł. Finansowanie pochodzi głównie z kredytów bankowych udzielonych przez PKO BP. Otwarcie obiektu planowane jest na 25 sierpnia 2010 roku.

Źródło: BOIG

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.