Ambitne plany Komfortu

Sieć Komfort planuje w 2011 otwarcie 20 nowych sklepów franczyzowych, oraz około 10 sklepów własnych w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Plan rozwoju przyjęty przez Komfort na rok 2011 zakłada otwarcie łącznie około 30 placówek. Spółka stawia na rozbudowę sieci partnerskiej o około 20 nowych sklepów. Równolegle planuje również otwarcie około 5 sklepów własnych oraz relokowanie około 10 istniejących sklepów do nowo powstających retail parków. Za granicą planowany jest dalszy rozwój sieci własnej – w Czechach planowe jest otwarcie trzech, a na Słowacji dwóch nowych sklepów.
Spółka Sklepy Komfort, mimo kryzysu, zrealizowała plan nowych otwarć zakładany na 2010 rok. Uruchomiła 17 nowych sklepów franczyzowych, podwajając tym samym ich liczbę z końca 2009 roku. Otworzyła także 3 sklepy własne w Polsce oraz dokonała kilku relokacji istniejących sklepów do bardziej atrakcyjnych miejsc. Za granicą zostało otwartych 5 sklepów w Czechach i 1 na Słowacji. Obecnie sieć liczy 157 sklepów, z czego w Polsce 113 sklepów własnych i 36 franczyzowych, 7 sklepów w Czechach i 1 na Słowacji.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.