Acteeum i Equilis wspólnie zrealizują Galerię Andrychów

Świetny odbiór rynku realizowanej aktualnie Galerii Chełm, doskonała współpraca partnerów oraz niezwykła popularność budowanego obiektu wśród najemców sprawiły, że Acteeum i Equilis ponownie łączą siły. Lokalizacją kolejnego wspólnego projektu będzie Andrychów, gdzie powstanie nowy regionalny retail park o powierzchni 26 tys. mkw. Galeria Andrychów już teraz przyciąga znanych najemców, zaś jej otwarcie planowane jest na 4. kwartał 2020.

Podjęta przez Acteeum i Equilis współpraca przy realizowanym obecnie projekcie Galerii Chełm okazała się sukcesem pod każdym względem. Chełmski projekt wzbudza niezwykle pozytywny oddźwięk rynku, zarówno od strony inwestycyjnej, najemców jak i lokalnej społeczności. Partnerzy zaangażowani w projekt – inwestorzy, wykonawcy, instytucje finansowe i inni - podkreślają efektywność, skuteczność oraz dobrą energię współpracy, która przekłada się na sprawnie realizowaną budowę oraz niemalże ukończoną już komercjalizację Galerii Chełm.

Ddobra atmosfera wokół chełmskiego projektu oraz ciągle istniejący potencjał rozwoju, zwłaszcza w miastach średniej wielkości zaowocowały kolejnym wspólnym przedsięwzięciem Acteeum i Equilisa. Obie te firmy ponownie łączą siły we wspólnym przedsięwzięciu, zlokalizowanym tym razem na południu Polski - w Andrychowie.

Jesteśmy podekscytowani ponownym połączeniem sił z Acteeum, przy kolejnym wspólnym projekcie. Po takich doświadczeniach, jest oczywiste, że mamy apetyt na więcej. Nasze wspólne predyspozycje w realizacji obiektów handlowych doskonale się uzupełniają tworząc esencję międzynarodowego doświadczenia, znajomości polskich realiów, kompetencji oraz twórczego entuzjazmu, gwarantującą sukces podejmowanych przedsięwzięć. Mamy przekonanie, że nasz Andrychowski projekt będzie kolejną „happy story”, tworzącą nową jakość na rynku retail w Polsce – mówi Monika Woźniak-Zawioła, dyrektor generalny Equilis w Polsce.

Galeria Andrychów planowana jest w formule tzw. „power center” . Będzie nowoczesnym i funkcjonalnym obiektem handlowym o pow. ok. 26,000 mkw. Zaoferuje pełną gamę sklepów i lokali usługowych  a także duży market budowlany oraz 650 miejsc parkingowych, zapewniając przy tym płynne skomunikowanie z miastem i regionem. Będzie również wzbogacona o obiekt „drive through” i stację benzynową. Wyjątkowy potencjał andrychowskiego retail parku wynika także z jego lokalizacji, na jedynej w mieście i regionie tej wielkości działce z przeznaczeniem na wielkopowierzchniowe obiekty handlowe.

Współpraca z Equilis przy Galerii Chełm to czysta przyjemność. Dlatego też naturalnym jest, że wspólnie podejmujemy kolejne ambitne wyzwanie – regionalny power center  w Andrychowie. Obok wszystkich typowych cech odnoszącego sukces centrum handlowego, nasz nowy andrychowski projekt zapewnienia - już od najwcześniejszych faz realizacji – odegranie szeroko rozumianej społecznej roli na lokalnym rynku. Chcemy, aby nasze centrum handlowe w Andrychowie nie tylko była miejscem wygodnych i atrakcyjnych zakupów, ale także aby kompleksowo wychodziła naprzeciw oczekiwaniom i aspiracjom lifestylowym mieszkańców. Chcemy aby – już za nieco ponad rok – stała się miejscem, które zapewnia różnorodne formy spędzenia wolnego czasu i z którym mieszkańcy będą się identyfikować. – wyjaśnia Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

W ofercie handlowej Galerii Andrychów znajdą się różnorodne marki modowe, wyposażenia wnętrz, sportowe, elektroniki użytkowej, mediów i drogeryjne. Będzie tam także dostępna zróżnicowana oferta gastronomiczna, rozrywkowa i usługowa zapewniając kompleksowe wyjście naprzeciw potrzebom klientów. Galeria Andrychów wzbogaci otoczenie nie tylko swoją ofertą, ale także nowoczesną, funkcjonalną  architekturą, otwartością komunikacyjną oraz poprawą infrastruktury otaczającego ją terenu.

Galeria Andrychów, której otwarcie planowane jest na 4. kwartał 2020 roku już teraz przyciąga wielu znanych najemców, wśród których są między innymi Leroy Merlin, marki z grupy LPP, Martes Sport, Media Expert czy Rossmann.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.