90 procent wynajętej powierzchni w Karuzeli Park w Biskupcu

Firma Retail Concept, zajmująca się komercjalizacją obiektu handlowo - usługowego - Karuzela Park w Biskupcu, podpisała umowy najmu na przeszło 90 procent powierzchni handlowo – usługowej.

Karuzela Park w Biskupcu to 13 punktów handlowo-usługowych, zlokalizowanych na powierzchni 3400 mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 120 miejsc parkingowych. Wiodącymi najemcami Karuzela Parku są: Polomarket z 890 mkw. powierzchni, Rossmann o powierzchni 360 mkw., Pepco – 305 mkw., Boti – 170 mkw., Ray Obuwie – 120 mkw.

Inwestor otrzymał już prawomocne pozwolenie na budowę. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na I kwartał 2012 roku. Karuzela Parki to małe obiekty handlowy, który powstaje w miastach do 40 000 mieszkańców. Przeznaczony jest do codziennych zakupów z łatwym dostępem dla niezmotoryzowanych klientów, zlokalizowany w pobliżu osiedli mieszkaniowych, z silnym sklepem spożywczym.

Retail Concept to firma specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.