Zmiany w Magnolia Park

Tatuum w Magnolia Park

Olsen, Tatuum i Lavard otworzyły w weekend swoje salony we wrocławskiej galerii handlowej.

Marka Olsen znana jest z odzieży damskiej, tkanin i wyrobów z dzianiny, a także krótkich, butikowych serii. W sklepie znaleźć można także dodatki, w tym skórzane akcesoria, chusty, różnego rodzaju naszyjniki, a także torby.

W nowej lokalizacji swój sklep otworzył Lavard. Oferuje odzież męską. W salonie klienci znajdą garnitury, marynarki, spodnie, wyroby dzianinowe i krawaty, płaszcze oraz kurtki.

Do Magnolia Park po półrocznej przerwie powróciła też marka Tatuum. Znana jest z odzieży dla kobiet i mężczyzn, zwłaszcza preferujących modę urban casual. W sklepie Tatuum klienci znajdą także detale podkreślające zarówno elegancki, jak i nieformalny styl.

Natomiast w nowej, poszerzonej części Food Court pojawi się pięć restauracji: Burger King, Pizza Hut Express, Mr Chilly, Sevi Oriental oraz Guty Food. 

Obecnie Magnolia Park liczy blisko 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu ok. 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.