Zmiany w CH Wola Park

W CH Wola Park zostanie otwarty dziś sklep z odzieżą dla dzieci marki Okaidi. Salon marki Big Star zmienił lokalizację z 1. piętra na parter, natomiast na początku lipca do grona najemców dołączy również marka HiMountain. Obecnie trwają również prace polegające na wprowadzeniu nowych konceptów wnętrz w salonach Bata, YES oraz Reserved.

21 czerwca rozpocznie funkcjonowanie w CH Wola Park sklep francuskiej marki odzieżowej dla dzieci Okaidi. Z myślą o klientach centrum, trwają również metamorfozy sklepów Bata, YES oraz Reserved. Buty z najnowszej kolekcji w odmienionym salonie Bata będzie można nabyć najprawdopodobniej jeszcze w czerwcu. Sklep marki Reserved w nowym koncepcie powita kientów natomiast już na początku lipca.

W pierwszej połowie miesiąca zaplanowano również otwarcie odmienionego salonu jubilerskiego YES. Od początku lipca Klienci CH Wola Park będą mieli także możliwość zakupu odzieży i sprzętu służącego do uprawiania sportów przestrzennych, m.in. turystyki górskiej, wspinaczki, narciarstwa, snowboardu, żeglarstwa czy skitouringu, w sklepie marki HiMountain. Salon będzie mieścić się na parterze centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.