Więcej mody i usług w ETC Swarzędz

Do grona najemców ETC Swarzędz dołączają kolejne marki. Asortyment mody dziecięcej i młodzieżowej wzbogaciła marka Reporter Young, a już niebawem poszerzy się także i oferta usługowa centrum – otwarty zostanie salon fryzjersko-kosmetyczny Wonderland.

Reporter Young powrócił do ETC Swarzędz w nowej odsłonie – sklep ten działał w centrum zarówno przed, jak i w trakcie jego modernizacji. Obecny lokal zajmuje 74 mkw. i został uruchomiony 6 grudnia b.r.

Salon Wonderland, który zdążył już zdobyć grono lojalnych klientów w jednej z poznańskich galerii handlowych, otworzy swoją kolejną placówkę w ETC Swarzędz. Nowy najemca zajmie ponad 86 mkw. powierzchni i oferować będzie szeroki wachlarz usług fryzjerskich z zakresu strzyżenia, pielęgnacji i koloryzacji, a także wybrane zabiegi kosmetyczne.

W ostatnim czasie ofertę wnętrzarską w ETC Swarzędz poszerzyła też marka home&you, która uruchomiła swój salon o powierzchni 434 mkw. w listopadzie b.r.

– Cieszymy się, że możemy spełnić kolejne oczekiwania naszych klientów. Pojawienie się salonu fryzjerskiego było przez wiele osób bardzo wyczekiwane i cieszymy się, że już wkrótce  wzmocni on ofertę naszego centrum. Równie mocno klienci czekali na sklep z pełną ofertą wnętrzarską i po sukcesie otwarcia home&you mamy nadzieję,  że ta pozytywna tendencja i wysoka frekwencja utrzymają się, a także przyczynią do kolejnych wzrostów odwiedzalności w całym ETC. Ogromną satysfakcję daje nam również fakt, że powracają do nas marki, z którymi mieliśmy okazję współpracować jeszcze przed modernizacją obiektu – co pokazuje, że kierunek wytyczonych zmian jest dla nich interesujący i chcą się rozwijać również w tym nowym koncepcie – mówi Michał Najgrodzki, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami Grupy Capital Park.  – Nie ustajemy jednak w naszych działaniach i sukcesywnie rozwijamy ofertę handlową. Już w najbliższym czasie poinformujemy o kolejnych markach, które dołączą do grona najemców ETC Swarzędz, tym razem znacząco wzmocniona zostanie oferta sportowa – dodaje Michał Najgrodzki.

Centrum handlowe ETC Swarzędz należy do  Capital Park oraz Akron Group.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.