W. KRUK najemcą Gemini Park Tarnów

Do grona najemców Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów, należącego do spółki Gemini Holding, dołącza marka jubilerska W. KRUK. Salon, który zostanie otwarty w centrum handlowym Gemini Park, będzie miał powierzchnię 65 mkw.; będzie on również pierwszym lokalem tej sieci w mieście.

Marka W. KRUK istnieje na polskim rynku od 1840 roku, proponując swoim klientom bogaty asortyment eleganckiej biżuterii damskiej i męskiej, obrączek i pierścionków zaręczynowych, jak również szeroki wybór zegarków. Sieć jest m.in. oficjalnym przedstawicielem marki Rolex w Polsce. W. Kruk jest brandem należącym do Vistula Group.

Podpisanie umowy z marką W. Kruk oznacza znaczący rozwój tenant mix w segmencie jubilerskim, który już teraz tworzą takie sieci jak YES, Swiss, Sezam czy Apart. Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Po blisko 5 latach istnienia na tarnowskim rynku, obiekt przechodzi rekomercjalizację, która ma na celu stworzenie najsilniejszej modowej oferty w całym regionie, dedykowanej wszystkim grupom wiekowym. W najbliższym czasie planowane jest podpisanie następnych umów i otwarcia kolejnych sklepów, jak również powstanie kilkusalowego multipleksu kinowego.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.