Union Investment z nowymi najemcami w Pasażu Lipińskiego

Union Investment podpisał trzy nowe umowy na wynajem 600 mkw. w budynku handlowo-biurowym Pasaż Lipińskiego w centrum Warszawy.

Polski producent wody mineralnej Nativiana Roztocze oraz firma zajmującą się sprzedażą detaliczną produktów elektronicznych zajmą w sumie około 460 mkw. powierzchni biurowej. Trzecim nowym najemcą będzie marka 'Cigarro' firmy Iguana, która z początkiem października otworzy w Pasażu Lipińskiego sklep z cygarami z całego świata. Uzupełniony będzie o część klubową z możliwością degustacji na miejscu. Całkowita powierzchnia sklepu na dwóch poziomach to ok. 130 mkw. Umowę z firmą zajmującą się sprzedażą produktów elektronicznych Union Investment pozyskał za pośrednictwem Cushman & Wakefield, a Nativiana Roztocze i Iguana stały się nowymi najemcami dzięki wsparciu firmy Knight Frank.

Union Investment nabył Pasaż Lipińskiego w 2010 r., kiedy renowacja budynku była na etapie projektu. Od tego czasu nieruchomość należy do portfela DIFA-Fonds nr 3, jednego z funduszy Union Investment. Rewitalizacja budynku została zakończona w 2012 r. Budynek objęty jest ochroną konserwatorską z uwagi na ozdobną, zabytkową fasadę.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.