Trzech nowych najemców w gorzowskim NoVa Parku

Centrum handlowe NoVa Park w Gorzowie

Grono najemców gorzowskiego centrum handlowego NoVa Park poszerzyło się o trzy nowe salony – butik bielizny Alles, sklep zoologiczny Zielone Zoo oraz punkt handlowy e-SmokingWorld.

Salon marki Alles zajmuje powierzchnię 56 mkw. i znajduje się na pierwszym piętrze, obok sklepu Deichmann. Alles to firma rodzinna, specjalizująca się w ekskluzywnej bieliźnie dziennej i nocnej oraz dla kobiet w ciąży. Zielone Zoo to sieć sklepów zoologicznych z Gorzowa Wielkopolskiego, obecna na rynku od 2003 r. e-SmokingWorld to świat najlepszych e-papierosów i akcesoriów do e-palenia. W ofercie firmy znajdują się wielokrotnie nagradzane marki, takie jak Mild, Volish, LiQueen, P1, Provog, czy Aromativ. Zielone ZOO wynajęło lokal o powierzchni 119 mkw. i zlokalizowane jest na parterze naprzeciw Super-Pharm, a punkt handlowy e-SmokingWorld, otwarty w pobliżu Pizzerii Biesiadowo, ma powierzchnię 34 mkw.

NoVa Park to największe centrum handlowo-rozrywkowe w woj. lubuskim, otwarte w 2012 r. Znajduje się w centrum Gorzowa Wlk., w bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł, sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F. Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.