Tarasy Zamkowe z kolejnymi najemcami

Tarasy Zamkowe w Lublinie

Media Expert i Super-Pharm to kolejne marki, które zdecydowały się na otwarcie swoich salonów w centrum handlowo-rozrywkowym Tarasy Zamkowe w Lublinie. Oferta centrum poszerzy się również o pijalnię czekolady i kawy Mount Blanc, kawiarnię Grycan, butik Swiss oraz salony Orange, Excellent Office, A&G Optyk i Forest.

W Tarasach Zamkowych salon Media Expert zajmie ok. 880 mkw powierzchni. Super-Pharm z kolei otworzy salon o powierzchni ok. 290 mkw.

Spółka Immofinanz Group, inwestor i deweloper projektu Tarasy Zamkowe, sfinalizowała ponadto umowy najmu z przedstawicielami branży usługowej i gastronomicznej. Sieć Orange uruchomi salon o powierzchni niemal 90 mkw, natomiast pijalnia czekolady i kawy Mount Blanc i kawiarnia Grycan zajmą odpowiednio 100 i 60 mkw powierzchni centrum.

Na przestrzeni 38 tys. mkw. powierzchni handlowej znajdzie się około 150 lokali handlowo-usługowych, a trzy poziomy parkingu podziemnego zaoferują ponad 1 400 miejsc postojowych. Otwarcie Tarasów Zamkowych zaplanowano na pierwszy kwartał 2015 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.