Sphinx i WOOK otwierają restauracje w Porcie Łódź

Sfinks Polska otwiera w Łodzi dwie nowe restauracje: Sphinx i WOOK. Obie zlokalizowane są w jednym z największych centrów handlowych w Polsce - nowo otwartym Porcie Łódź.

Będzie to już siódma restauracja Sphinx i trzecia restauracja WOOK działająca w Łodzi. Sfinks Polska planuje zwiększenie liczby nowo uruchamianych restauracji o kolejnych 7 jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

- Obie restauracje będą działały w oparciu o nowy model franczyzowy. Chcemy, by nasze restauracje mieściły się zawsze w atrakcyjnych miejscach chętnie odwiedzanych, zarówno przez mieszkańców danego regionu, jak i turystów. Rozpoczynające swoją działalność nowe centrum handlowe Port Łódź doskonale wpisuje się w tę koncepcję - mówi Bogdan Bruczko, wiceprezes zarządu Sfinks Polska.

Nowy Sphinx inauguruje właśnie swoją działalność, otwarcie WOOKa ma nastąpić w drugiej połowie kwietnia. W ramach rozbudowy sieci w najbliższym czasie Sfinks Polska planuje otwarcie kolejnych restauracji na Dolnym Śląsku – w Legnicy, Opolu i Zgorzelcu. Ostatnio otwartą restauracją w centrum handlowym jest Sphinx w Galerii Malta w Poznaniu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.