Smyk wśród największych najemców Futura Park Kraków

W otwieranym 19 października Futura Park Kraków 2,465 mkw.powierzchni handlowej zajmie Smyk Megastore. To drugi pod względem wielkości najemca nowego obiektu handlowego, budowanego przez Neinver Polska w Modlniczce pod Krakowem.

Smyk Megastore w Futura Park Kraków będzie już trzecim sklepem międzynarodowej sieci z artykułami dla dzieci Smyk, działającym w centrach handlowych należących do Neinver Polska. Wcześniej właściciel sieci– Grupa Empik Media & Fashion – uruchomił swoje salony w Factory Poznań i Futura Park Wrocław.

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór zabawek,akcesoriów, odzieży i obuwia dla niemowląt i dzieci do 14 roku życia. Można w nich kupić również artykuły szkolne, multimedia i książki. Międzynarodowa sieć specjalistycznych sklepów dla dzieci Smyk wchodzi w skład Grupy Empik Media & Fashion (EM&F) i działa obecnie w Polsce, Turcji, w Rosji oraz Rumunii i na Ukrainie.

Futura Park Kraków liczący 44.000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej to pierwszy w Polsce obiekt łączący w tym samym budynku funkcję parku handlowego i centrum typu outlet. Jego otwarcie zaplanowano na 19października 2011. Futura Park Kraków będzie pierwszym w kraju funkcjonującym obiektem handlowym z ekologicznym certyfikatem BREEAM (BRE Environmental Assessment Method). Na 22.000 metrów kwadratowych parku handlowego otwartych zostanie 20 sklepów i punktów usługowych. W centrum outlet Factory, na kolejnych 22.000 metrów kwadratowych zlokalizowanych na pierwszym piętrze, klienci będą mieli do dyspozycji 120sklepów. Największym najemcą obiektu będą delikatesy Alma, wśród pozostałych znajdą się miedzy innymi Euro RTV AGD, C&A, Carry, Superfarm i Deichmann.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.