Silesia Outlet z salonem Regatta

Regatta, jedna z najpopularniejszych brytyjskich marek z ofertą odzieży outdoorowej, otworzy swój salon w  Silesia Outlet - centrum wyprzedażowym powstającym na Górnym Śląsku.

Komercjalizacja powstającego w Gliwicach Silesia Outlet postępuje. Swój lokal w obiekcie otworzy popularna marka oferująca odzież turystyczną - Regatta. W salonie o powierzchni 380 mkw. znajdzie się bogata gama odzieży, obuwia i akcesoriów turystycznych na każdą pogodę, m.in. wodoodporne kurtki, ciepłe polary, spodnie czy buty trekkingowe. Obecnie marka dostępna jest w ponad 70 krajach świata.

Założeniem Silesia Outlet jest zaoferowanie jego klientom renomowanych produktów najwyższej jakości, spełniających wysokie wymagania konsumentów. Marka Regatta doskonale wpisuje się w tą koncepcję. Otwarcie obiektu planujemy wiosną i już wtedy odwiedzjący nas klienci będą mogli kupić produkty tego i innych popularnych brandów o co najmniej 30 proc. taniej niż w regularnych sklepach – mówi Mirosław Januszko, członek zarządu firmy 6B47 Poland.

Szeroka oferta Regatty to przede wszystkim odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci oraz dorosłych. Kontynuując swój rozwój i podejmując się kolejnych wyzwań, uzupełni ofertę Silesia Outlet o doskonałą jakość i atrakcyjne ceny – dodaje Łukasz Mielczarek, Visual Merchendiser Manager for CEE, Regatta.

Inwestorem projektu jest 6B47 Poland. Za wynajem obiektu do czasu jego otwarcia oraz zarządzanie budową odpowiedzialna jest firma BOIG The Blue Ocean Investment Group. Zarządzanie obiektem po otwarciu obejmie Neinver, lider rynku centrów wyprzedażowych w Polsce i Hiszpanii.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.