Siedmiu nowych najemców w Galerii Szperk

Galeria Szperk

Jesienią br. do grona najemców Galerii Szperk dołączą trzy nowe marki ubraniowe: Smyk, Stradivarius i New Yorker. Otwarte zostaną również sklepy: Świat Miliona Piw oraz sklep z zabawkami Zabawka. Dodatkowo, we wrześniu rozpocznie działalność salon zabaw Lumiś a w listopadzie zacznie funkcjonować fitness klub sieci Pure.

Sklep z zabawkami i ubraniami dla dzieci Smyk zajmie lokal o powierzchni 607 mkw. i już pod koniec września dołączy do grona najemców Galerii Szperk. W tym samym terminie salon z modą dla kobiet na powierzchni 325 m kw. otworzy Stradivarius. We wrześniu swoje lokale w Galerii Szperk udostępnią także: salon z odzieżą New Yorker (856 m kw.), salon zabaw Lumiś, sklep z zabawkami Zabawka oraz sklep z alkoholem - Świat Miliona Piw. Wśród nowych najemców pojawi się również fitness klub sieci Pure, o powierzchni 1 210 m kw., z którego usług będzie można korzystać już w listopadzie.

Galeria Szperk to wspólne przedsięwzięcie austriackich spółek UBM i Immofinanz Group o powierzchni 23 000 m kw. zlokalizowane w Kosakowie, przy ul. Płk Dąbka 338.         W ofercie Galerii Szperk znajdzie się ponad 60 sklepów i punktów usługowych. Pierwsza faza inwestycji, do której należy market budowlany NOMI o powierzchni 7 000 m kw., rozpoczęła działalność w czerwcu 2010. Druga  faza została oddana do użytku w lutym br. Za realizację odpowiadała UBM Polska, natomiast za komercjalizację Ires Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.