Siedmiu najemców przedłuża umowy z Galerią Malta

Galeria Malta

Siedmiu najemców będzie kontynuować współpracę z poznańską Galerią Malta. Są to marki odzieżowe Simple, Nike, Diverse oraz Kappahl, sieć salonów z zegarkami i biżuterią Swiss, lider elektroniki użytkowej Sony oraz sieć pralni 5aSec. Galeria podpisała z nimi umowy przedłużające najem lokali do 2018/19 r. Portfolio najemców centrum wzbogaciło się o biuro podróży Itaka.

Diverse, marka firmy Etos S.A., przedłużyła umowę do marca 2019 r. Salon o powierzchni 249 mkw. jeszcze przez prawie sześć lat będzie się mieścił na poziomie 1 w Pasażu Niebieskim galerii. Do sierpnia 2018 r. umowę przedłużyła marka Simple Creative Products, ekskluzywna marka modowa. W salonie o powierzchni 101 mkw., który mieści się na poziomie 1 w Pasażu Pomarańczowym, klientki znajdą stroje biznesowe, jak i kreacje na wieczorne wyjścia wykonane z najwyższej jakości tkanin, skór naturalnych oraz futer.

Także Kappahl, właściciel szwedzkiej sieci sklepów z ubraniami dla całej rodziny, przedłużył umowę z Galerią Malta do sierpnia 2019 r. Salon o powierzchni 849 mkw., znajdujący się na parterze w Pasażu Zielonym, oferuje kolekcje pracy, na wieczorne przyjęcie, a także na weekendowy wypoczynek.To jedna z liczych marek odzieżowych, oferujących modne ubrania w przystępnej cenie, obok takich firm jak H&M czy C&A.

Nike, największy na świecie producent obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych, przedłużył umowę do sierpnia 2018 r. Salon marki - o powierzchni 190 mkw. – znajduje się na poziomie 1 w Pasażu Niebieskim. Z kolei Sony Center, światowy producent innowacyjnego sprzętu audio-wideo, także przedłużył umowę najmu oraz zmieni swoją dotychczasową lokalizację. W nowo zaaranżowanej przestrzeni o powierzchni 144 mkw., na poziomie 1 Galerii, oferuje bogaty asortyment elektroniki użytkowej, rozwiązań mobilnych, muzyki, filmów czy gier.

Współpracę z Galerią Malta będzie kontynuować sieć butików Swiss, mająca w ofercie szeroki wybór zegarków i biżuterii, łączących klasykę, sportową elegancję i nowoczesne kształty. Do sierpnia 2019 r. w salonie o powierzchni 30 mkw. na parterze, klienci będą mogli wybierać spośród szerokiej oferty renomowanych marek, takich jak m.in.: Tissot, Certina, Atlantic, Fossil, Swatch oraz marek sygnowanych nazwiskami najsłynniejszych projektantów: Michaela Korsa, Marca Jacobsa, Giorgio Armaniego, Calvina Kleina i Tommy’ego Hilfigera.Na parterze do dyspozycji Klientów będzie także pralnia 5aSec. Najemca przedłużył umowę do lipca 2019 roku. 5aSec to wiodąca marka na rynku pralniczym oraz ochrony i konserwacji tkanin.

Galeria Malta podpisała także nową umowę. Ofertę centrum poszerzy salon biura podróży Itaka, który będzie drugim najemcą z branży turystycznej. Otwarcie salonu o powierzchni 22 mkw. jest planowane w 2014 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.