Rossmann przedłuża umowę najmu w Galerii Twierdza Kłodzko

20 lutego br. nastąpiło ponowne otwarcie sklepu Rossmann w Galerii Twierdza Kłodzko, po trwającym niespełna miesięcznym okresie  remontu.  Marka przedłużyła także kontrakt najmu powierzchni w centrum. Galeria Twierdza Kłodzko jest największym centrum handlowym w regionie. Centrum w tym roku obchodzi 10-lecie działalności.

Firma Rossmann, jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie, przeprowadziła gruntowny remont  sklepu w Galerii Twierdza Kłodzko , by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby swoich klientów. Dzięki modernizacji, klienci centrum mogą korzystać z nowoczesnej przestrzeni sklepu, która zapewnia większą wygodę i komfort robienia zakupów. W ramach sklepu powstały m.in. dwie kasy samoobsługowe. Jednocześnie marka przedłużyła umowę najmu 420 m kw. powierzchni w centrum na kolejnych 7 lat.

Przedłużenie umowy najmu na kolejne lata przez firmę Rossmann potwierdza pozycję Galerii Twierdza Kłodzko jako najważniejszego centrum handlowego w regionie. Cieszymy się, że nasi najemcy zmieniają się dla swoich klientów, by proponować jeszcze większy komfort robienia zakupów w naszym centrum. Dzięki odświeżeniu wyglądu sklepu nasi klienci mogą w łatwy i wygodny sposób korzystać z bogatej oferty zdrowie i uroda. To także dowód na zaufanie, jakim obdarzają nas najemcy. Galeria Twierdza Kłodzko jest obecnie wynajęta w 100% - podkreśla Tomasz Nowakowski, Asset Manager, EPP.

Centrum wyróżnia między innymi ciekawa architektura nawiązująca do historycznej, górującej nad miastem Twierdzy Kłodzko z XVII wieku. Architekci projektujący centrum wyraźnie inspirowali się surową architekturą jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych fortec w Polsce – poprzez zastosowaną bryłę, użyte materiały oraz wykorzystanie kamienia na elewacji. Łącząc to z nowoczesnymi elementami, technologicznymi rozwiązaniami i funkcjonalnością charakteryzującą współczesne budownictwo, architektom udało się uzyskać harmonię tradycji z nowoczesnością.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.