Restauracja KFC Drive Thru w Quick Park Olkusz

Jedna z największych sieci gastronomicznych na świecie dołączyła do grona najemców Quick Parku. Lokal zajmie powierzchnię 220 mkw. Quick Park Olkusz będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowym  z wielosalowym kinem w mieście. Otwarcie Quick Park w Olkuszu zaplanowane jest na II połowę 2020 r.

Pozyskanie restauracji KFC Drive Thru w połączeniu z wielosalowym kinem oraz bogatą ofertą modową,  spowoduje, że Quick Park Olkusz stanie się wyjątkowym miejscem w mieście - mówi Ewa Ściubidło, Wiceprezes Mallson Polska, firmy odpowiedzialnej za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu.- Mieszkańcy miasta będą mieli dostęp do nowoczesnych sklepów, butików, punktów usługowych i gastronomicznych znanych światowych i rodzimych marek. To znakomite miejsce spełniające nie tylko funkcje zakupowe, ale również rozrywkowo-społeczne, gdzie można miło spędzić czas w gronie rodzinnym oraz przyjaciół – dodaje.

Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o.o. który realizuje sieć regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Obiekty te powstają w mniejszych miejscowościach, poniżej 100 tys. mieszkańców.  Cechą charakterystyczną lokalizacji obiektów jest usytuowanie bezpośrednio przy głównej arterii komunikacyjnej i przy największych osiedlach mieszkaniowych. Obecnie zrealizowano obiekty w Strzegomiu, Mysłowicach i Oławie.

Za komercjalizację odpowiada spółka Mallson Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.