Pierwszy sklep Xiaomi na Pomorzu

Xiaomi otworzy 9 marca kolejny autoryzowany Mi Store. Salon o powierzchni 131 mkw. mieścić się będzie w Gdyni, w Centrum Riviera. Będzie to pierwszy sklep producenta na Pomorzu, a szósty w Polsce. W najbliższych miesiącach planowane jest otwarcie kolejnych m.in. drugi sklep w Warszawie.

Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem. Naszym priorytetem jest wprowadzanie nowych produktów do dystrybucji. Oficjalnie, na tym rynku, jesteśmy obecni od września 2016 roku. W tym czasie udało nam się znacząco rozbudować sieć sprzedaży, zarówno w segmencie smartfonów, jak i innych urządzeń. Cieszymy się, że Polacy coraz chętniej kupują nasze produkty w oficjalnej dystrybucji. Obecnie plasujemy się w czołówce sprzedaży smartfonów w Polsce – mówi Tony Chen, General Manager na region CEE & Nordic & Baltic.

Salon o powierzchni 131 metrów kwadratowych znajduje się na I piętrze Centrum Riviera. Sklep w Gdyni jest już szóstym autoryzowanym Mi Store w Polsce. Wcześniej firma otworzyła swoje salony: w Krakowie (Centrum Handlowe Serenada), Warszawie (Centrum Handlowe Arkadia), Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki), Poznaniu (Centrum Posnania) oraz Katowicach (Galerii Katowickiej).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.