Pierwszy salon Sizeer w Estonii

Od 14 listopada br. począwszy, estońscy sympatycy sneakerów i odzieży streetwearowej znajdą wybór najnowszych modeli w galerii Kristiine w Tallinie, uznawanej za jedno z największych centrów handlowych w Estonii. Jest to pierwszy salon Sizeer w tym kraju. 

Polska, Niemcy, Słowacja, Czechy, Litwa, Łotwa, Rumunia, Węgry, a teraz Estonia - sieć Sizeer, od 10. lat, stawia na dynamiczny rozwój na terenie Europy Środkowej. Estonia jest 3. rynkiem zagranicznym na mapie ekspansji multibrandu w 2018 roku. Już w styczniu br. pierwszy salon Sizeer pojawił się w Rumunii, gdzie obecnie przybyły 4 nowe lokalizacje. W kwietniu natomiast, otwarto pierwszy punkt na mapie handlowej Węgier, by dziś zakupy można było zrobić już w trzech salonach kraju. Obecnie multibrand liczy 147 salonów w Europie, a jego ekspansja w regionie CEE jest sukcesywnie kontynuowana.

Właścicielem marki Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów 50 style i Symbiosis.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.