Pięć nowych sklepów w kieleckiej Galerii Echo

Galeria Echo

Galeria Echo poszerza grono najemców. Od niedawna w tym należącym do EPP centrum handlowym w Kielcach można odwiedzić m.in. multibrandowy sklep z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi 50 style oraz salon mody męskiej Recman. W ostatnim czasie w centrum uruchomiony został również pierwszy w regionie stacjonarny speaker shop Sneakers by Distance z obuwiem kultowych marek, a już niedługo dołączą do niego także sklep z odzieżą dla panów New Man Style oraz lokal Puccini oferujący akcesoria podróżne i galanterię skórzaną. 

Galeria Echo otwiera się na nowe marki i poszerza dotychczasową ofertę. Nowo otwarty sklep 50 style oferujący wybór produktów sportowych marek mieści się na poziomie -1 i zajmuje powierzchnię 242 mkw. Nieopodal, w 233-metrowym lokalu, uruchomiony został sportowy Sneakers by Distance. Salony Recman oraz Puccini zlokalizowane są na poziomie 0 kieleckiego centrum i zajmują lokale o powierzchni kolejno 82 i 153 mkw. Sklep New Man Style powstanie z kolei na poziomie 1, w miejscu do niedawna zajmowanym przez markę Sportalm, która pod koniec lipca zaistniała w zupełnie odmienionej odsłonie pod nazwą Luxury-Fashioni przeniosła się do większego lokalu.

Ponadto dwie sieci handlowe: sportowy Sizeer oraz znany z odzieży jeansowej sklep marki Big Star zdecydowały się na poszerzenie dotychczas zajmowanej powierzchni. Salon pierwszej powiększy się z 139 mkw. do 210 mkw., a drugiej – z 136 mkw. do 228 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.