Pasaże Tesco z nowymi najemcami

W marcu grono najemców Pasaży Tesco powiększy się o 7 brandów: sklep zoologiczny Maxi Zoo, supermarket dekoracyjny JYSK, salon sieci komórkowej T-Mobile, sklep
z akcesoriami fryzjerskimi Toto Hair Company, sklep z akcesoriami GSM Tommix, punkt telewizji satelitarnej NC+ oraz sklep z odzieżą dziecięcą Atut GT.

Maxi Zoo to sieć sklepów, która posiada w swojej ofercie ponad 6 000 produktów. Każdy z klientów może otrzymać fachowe porady dotyczące doboru diety dla swojego pupila oraz odpowiedniej pielęgnacji. 11 sklep Maxi Zoo otworzy się w Pasażu Tesco przy ul. Górczewskiej 218 w Warszawie już 22 marca. Ponadto w tej lokalizacji klienci będą mogli skorzystać z oferty sklepu z odzieżą dziecięcą Atut GT, a także z usług oferowanych przez salon sieci T-Mobile. Operator otworzy także punkty w dwóch warszawskich pasażach - przy ul. Stalowej 60/64 oraz w Centrum Handlowym Gocław przy ul. Fieldorfa 44.

W Pasażu Tesco przy ul. Dęblińskiej 18D w Puławach otwarty zostanie supermarket dekoracyjny JYSK. Obecnie jest to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych oferująca artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania. Z kolei w Pasażu Tesco przy ul. Wielickiej 259 w Krakowie otworzy się sklep z akcesoriami fryzjerskimi Toto Hair Company, w którym klienci będą mogli zaopatrzyć się w kosmetyki do pielęgnacji włosów takie jak farby, szampony, czy odżywki. 

Nowego najemcę zyska także obiekt przy ul. Broni Pancernej 15 w Żarach – w ofercie pasażu pojawi się sklep z akcesoriami GSM – Tommix. Z kolei miłośnicy telewizji będą mogli odwiedzić punkt nc+ w Pasażu Tesco przy al. Legionów 45 w Żywcu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.