Parki handlowe STOP.SHOP. z nowymi najemcami

Spółka Immofinanz podpisała umowy najmu dla trzech parków handlowych pod marką STOP.SHOP. w Polsce. Nowy najemca pojawi się już niebawem w Legnicy. Ponadto, kolejne umowy zostały podpisane dla STOP.SHOP.-u w Kętrzynie, a także aktualnie realizowanego projektu w Świnoujściu, którego otwarcie planowane jest na wiosnę 2016 roku.

STOP.SHOP. w Legnicy, posiada łączną powierzchnię najmu na poziomie ponad 7 000 mkw. Jest on położony bezpośrednio przy autostradzie A4, w sąsiedztwie hipermarketu Auchan oraz marketu budowlanego Castorama. Najnowszym najemcą tego parku handlowego został Media Markt, który na łącznej powierzchni 1 800 mkw. zaoferuje asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów oraz urządzeń audio-wideo i biurowych. 

W przypadku parku handlowego w Kętrzynie (łączna powierzchnia najmu – 5 300 mkw.), który został otwarty w drugiej połowie 2014 roku, nowym najemcą została ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych Pepco. Na powierzchni ok. 350 mkw., Pepco zaoferuje odzież damską, męską i dziecięcą oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku. 

Budowa parku handlowego Immofinanz w Świnoujściu, oficjalnie wystartowała w czerwcu br. Efektem rozmów negocjacyjnych w zakresie leasingu powierzchni dla tego obiektu, jest podpisana umowa z firmą Martes Sport. Najemca na prawie 500 mkw. zaprezentuje ofertę odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych. STOP.SHOP. w Świnoujściu będzie posiadał łączną powierzchnię najmu na poziomie 3 600 mkw., a jego cechą charakterystyczną będzie fakt, że powstanie we wpisanym do rejestru zabytków budynku dawnej miejskiej rzeźni i masarni.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.