P.A. Nova rozpoczyna rozmowy z pierwszymi najemcami galerii handlowej w Jaworznie

Spółka GC Nova, należąca do gliwickiego dewelopera P.A. Nova SA oraz GC Investment SA z Katowic jest w trakcie rozmów z pierwszymi potencjalnymi najemcami galerii handlowej w Jaworznie.

- Pierwsze umowy najmu zostaną podpisane z głównymi operatorami galerii, którzy będą zajmować w tym obiekcie największe powierzchnie. Spodziewamy się, że nastąpi to w I kwartale 2012 roku. Podpisany już został natomiast list intencyjny dotyczący wynajmu powierzchni w galerii w Jaworznie z operatorem kina - informuje Maciej Mędrek, z działu ekspansji w P. A. Nova.

Galeria handlowa powstanie w śródmieściu Jaworzna, naprzeciw Hali Widowiskowo-Sportowej, przy ulicy Rzemieślniczej, Kolejowej oraz Grunwaldzkiej. Obiekt o łącznej powierzchni najmu blisko 36 tysięcy metrów kwadratowych pomieści około 130 sklepów i punktów usługowych. Nowa galeria będzie obiektem dwukondygnacyjnym o sprofilowanych poziomach handlowych. Na parterze galerii, oprócz hipermarketu spożywczego oraz 2-3 sklepów modowych, znajdą się salony obuwnicze, sklepy z asortymentem sportowym, punkty usługowe takie jak pralnia chemiczna, piekarnia, punkt dorabiania kluczy, salony gsm. Piętro galerii przeznaczone będzie na sklepy z modą damską, męską, dziecięcą, akcesoria, sklep branży AGD RTV, kino wielosalowe. Na piętrze została również zaprojektowana strefa gastronomiczna.

Podmiotami odpowiedzialnymi za proces komercjalizacji galerii handlowej o roboczej nazwie Jaworzno City Center jest Dział Ekspansji P.A. Nova oraz firma Retail Concept z Warszawy.Otwarcie obiektu zaplanowano na pierwszy kwartał 2014 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.