Otwarcie lokalu Empik we wrocławskim N-Parku

Na 13 lutego tego roku zaplanowane jest otwarcie salonu Empik we wrocławskim N-Parku, przy ul. Maślickiej. Zajmie on powierzchnię ok. 150 mkw.

Inwestorem i deweloperem N-Parku przy ul. Maślickiej jest Napollo. To drugi we Wrocławiu obiekt pod tą marką – pierwszy został uruchomiony przy ul. J. Gagarina. Otwarcie kolejnych dwóch parków handlowych Napollo w stolicy Dolnego Śląska i okolicach zaplanowane jest na 2021 r.

W N-Parku na Maślicach, na powierzchni najmu ok. 5500 mkw., działają m.in.: Stokrotka, Media Expert, Rossmann, Action, KiK, KFC, Domino’s Pizza czy Fitness Academy. Przy wjeździe do centrum znajduje się stacja benzynowa PKN Orlen, a przed obiektem – parking dla klientów.  

Empik, który zajmie w centrum powierzchnię 150 mkw., jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i lubianych polskich marek. Od ponad 70 lat pomaga realizować i odkrywać nowe pasje, a także rozwijać zainteresowania. Oferuje szeroki wybór książek, filmów, płyt, prasy i artykułów papierniczych oraz kreatywnych – kategorii znanych z ponad 270 salonów, a na stronie internetowej klienci znajdą kompleksową ofertę ze światów: Dziecko i mama, Zdrowie i uroda, Zabawki, Dom i ogród, Sport, Elektronika, AGD.

 „Dewizą N-Parku są wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko domu klienta. N-Park na Maślicach doskonale spełnia tę rolę, działając w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, z ponad 33 tys. osób znajdujących w bezpośredniej strefie oddziaływania obiektu.” – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo. „ - Marka Empik ze swoim asortymentem, zarówno w kontekście zakupów codziennych jak i sprofilowanych, bardzo dobrze wpisuje się w charakter N-Parku wprowadzając do niego ważne kategorie zakupowe jak wydawnicza, hobby oraz multimedia.” - dodaje Dorota Beltrani.

N-Parki działają już we Wrocławiu, Warszawie i aglomeracji warszawskiej. Kolejne zaplanowane są m.in. w: Gorzowie Wielkopolskim, Wrocławiu oraz Łanach na granicy z Wrocławiem, przy węźle autostradowym.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.